Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij

Specjalistyczne metody na Zwalczanie gryzoni

Deratyzacja to ogólne określenie walki z gryzoniami, takimi jak szczury, myszy, krety czy kuny domowe. Zabieg ten może przybrać formy fizyczne, chemiczne bądź biologiczne.

Gryzonie w Twoim sklepie, fabryce czy magazynie to ogromne straty ale i również ryzyko, gdyż na przykład szczury przenoszą wiele chorób niebezpiecznych dla innych zwierząt gospodarstwa domowego jak i dla ludzi!

Na nagły atak plagi szkodników narażony jest praktycznie każdy. Często nie mamy wpływu na pojawienie się myszy, czy szczurów w pomieszczeniu.  Zaczynamy od identyfikacji przeciwnika, doradzamy jakimi metodami sobie z nim poradzić a kończymy na zaproponowaniu regularnych działań profilaktycznych. Korzystamy ze zróżnicowanych metod walki z gryzoniami.

Są to specjalistyczne tunele deratyzacyjne, pułapki, tzw. „żywołapki” oraz preparaty biobójcze, oddawane zwykle w formie pokarmu dla gryzoni.